اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
442 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
472 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
450 بازدید

آموزش تری دی مکس

جزئیات
توسط مدیر سایت 7 ماه قبل
در فیلم ها
0 0
643 بازدید

7courses آذر ماه دوره آموزشی تشریفات امور اداری توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در نجف‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان معاون آموزشی واحد گفت: دوره آموزشی تشریفات امور اداری به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان و با همکاری مرکز آموزش‌های کوتاه مدت شماره 3 نجف‌آباد برگزار می‌شود.

مهندس ریحانی افزود: این دوره آموزشی با حضور کارمندان ادارات دولتی و غیر دولتی، کارمندان هیئت امناهای شهرک‌های صنعتی و واحدهای صنفی و صنعتی و همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در خانه صنعت، معدن و تجارت شهرستان نجف‌آباد برگزار می‌شود.

 

28دیسک3 آبان ماه، رئیس، معاونین و مدیران واحد در کارگاه 4 ساعته با فنون مذاکره به روش DISC آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانتشگاهی واحد صنعتی اصفهان، در این کارگاه که توسط مرکز آموزش های تخصصی شماره 2 برگزار شد، دکتر علی تفرشی مدرس این کارگاه، ضمن تشریح این روش، به بیان چالش های رفتاری و شناخت الگوهای رفتاری افراد پرداخت.

همچنین با انجام تست و پرسشنامه DISC، مدل رفتاری شرکت کنندگان در کارگاه مشخص و مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفت.

معرفی ابزار D I S C

شناخت رفتار و تحلیل آن ، اولین قدم جهت شناخت خود و شناخت دیگران می باشد ، اگر بدنبال بهبود ارتباطات میان فردی در سازمان می باشیم. می بایست به افراد کمک کنیم که خود را بشناسند و تعریف درستی از ویژگی های رفتاری خود داشته باشند ، نقاط قوت و قابل بهبود خود را در حوزه رفتار بدانند و در ارتباط با دیگران توان این را داشته باشند که ویژگی های رفتاری مخاطب را شناخته و دلایل رفتار دیگران را درک نمایند و بتوانند مدل رفتاری خود را با دیگران تطبیق دهند، این فرایند جزء پیچیده ترین و سخت ترین قسمت ارتباط است و دلیل آن پیچیده بودن انسان است.

برای شناخت مدل رفتاری افراد راهکارها و ابزارهای متنوعی در حوزه رفتارشناسی وجود دارد، برای مثال MBTI, انیاگرام، کتل، DISC

DISC محبوب ترین ابزار ارزیابی در جهان شناخته شده است چون کاربردهای فراوانی دارد. همه دنیا DISC را به عنوان ابزار دستیابی به اهداف توسعه رهبری، آموزش ارتباطات، تشکیل تیم های کاری، فروش موثر، استخدام ، خدمات پس از فروش، مربیگری و مدیریت می شناسند.

پرسش نامه DISC و نحوه استفاده از آن

ابزار DISC که از طریق پرسشنامه 30 سئوالی، مدل رفتاری ما را مشخص می کند ابزاری است جهانی و عمومی و رفتار ما را بدون در نظر گرفتن سن ، جنسیت ، کشور ، فرهنگ ، صنعت ، سازمان و جایگاه شغلی توصیف می کند.

مدل ارتباطات حرفه ای بر اساس مدل جهانی دیسک DISC الگوی رفتاری مشترکی است برای رمز کشایی رفتاری افراد به گونه ای که ما بتوانیم برآوردی از الگوهای رفتاری افراد داشته باشیم . مدل و ابعاد پیشنهادی برای اولین با در جهان توسط ویلیام مولتون مارستون دارنده دکترای تخصصی و مدرس دانشگاه کلمبیا و نیویورک در سال 1928 میلادی در کتابی با عنوان The Emotions of Normal People در 443 صفحه و 18 فصل به جامعه علمی معرفی شد که مورد استقبال قرار گرفت .


تعریف رفتار در سیستم رفتاری DISC

"رفتار" عبارت است از عمل و عکس العمل های قابل مشاهده از یک فرد در موقعیت ها و شرایط متفاوت که در این مدل به چهار نوع مجزا تقسیم بندی می شود. همه ما به نسبت های متفاوت از همه این تمایلات رفتاری برخوردار هستیم، اما همواره میزان یک یا دو تمایل رفتاری در ما بیشترین است که به آنها "سبک های غالب رفتاری" گفته می شود. پس از شرکت در آزمون DISC و مشخص شدن سبک غالب رفتاری، کلیه خصوصیات و تمایلات رفتاری در قالب گزارش های متنوع و با جزئیات کامل در اختیار فرد قرار می گیرد. DISC به عنوان یک ابزار مناسب و علمی در حوزه شناخت رفتار، در دنیا با استقبال ویژه ای مواجه بوده است و با ارائه یک دسته بندی مناسب و قدرتمند به افراد کمک مینماید تا :

  • خود را بیشتر بشناسند .
  • به نقاط قوت و قابل بهبود خود آگاه شوند .
  • تفاوت های فردی خود را با دیگران بشناسند .
  • بتوانند خود را با دیگران تطبیق دهند .
  • به یک ارتباط برد - برد دست یابند .

coursesجهاد‌دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، 6000 نفر ساعت دوره ی آموزشی کارآفرینی ویژه ی متقاضیان استقرار در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان برگزار می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، مدیر اداره اجرایی و هماهنگی معاونت آموزشی این واحد گفت: با عنایت به برگزاری مطلوب دوره‌های آموزشی کارآفرینی ویژه متقاضیان استقرار در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان طی دو سال گذشته‌، با پیگیری‌های انجام شده برگزاری مرحله جدید آموزش‌های فوق در سال جاری نیز به این واحد واگذار شد.

حمیدرضا گنجعلی در ادامه با اشاره به سوابق فعالیت‌های قبلی‌، تجارب کسب شده و توانمندی‌های موجود و تاکید بر رعایت دقت و کیفیت بالا در اجرای پروژه‌های آموزشی افزود‌: یکی از برنامه های حمایتی شرکت شهرک‌‌های صنعتی اصفهان برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف ارتقاء آگاهی، دانش و مهارت نیروی‌انسانی شاغل در واحدهای صنعتی و ارتقاء مهارت‌های کسب و کار متقاضیان ایجاد و توسعه کسب و کار می‌باشد.

وی افزود : بسته آموزشی کارآفرینی در 5 عنوان شامل آشنايي با سازمان صنايع كوچك و شركت شهرك‌هاي صنعتي ايران، مطالعات بازار و بازار شناسي، مديريت مالي و روش‌هاي تامين مالي در صنايع كوچك، برنامه‌ريزي راهبردي و بازنگري طرح كسب و كار به مدت 24 ساعت اجرا می‌گردد.

وی با بیان این مطلب که این دوره‌های آموزشی مدیریتی‌، مهارتی و کارآفرینی، ویژه ی مدیران‌، کارشناسان و کارگران شاغل در واحدهای صنعتی داخل شهرک و صنایع کوچک خارج شهرک‌های صنعتی همچنین مدیران و کارشناسان صنایع در حال بهره‌برداری و یا متقاضیان احداث واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی برگزار می شود خاطر نشان کرد: با‌توجه به اینکه در میان این افراد، تعداد قابل ملاحظه ای متقاضیان سرمایه‌گذاری احداث واحدهای صنعتی جدید و یا توسعه واحدهای موجود حضور دارند‌، آشنائی این افراد با نحوه ایجاد و مدیریت کسب و کار وآموزش‌های کارآفرینی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

coursesدوره آموزشی تربیت مدرس IELTS برای اولین بار در معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، معاون آموزشی واحد گفت: برگزاری دوره تربیت مدرس IELTS با حضور 19 نفر از مدرسین متقاضی تدریس دوره‌های آمادگی این آزمون به مدت 30 ساعت برگزار شد.

غلامرضا ریحانی افزود: در این دوره که با هدف ارتقاء دانش مدرسین و تربیت مدرس دوره‌های آمادگی آزمون IELTS اجرا شد، شرکت کنندگان با نحوه تدریس مهارتهای چهارگانه و ایجاد آمادگی فراگیران برای شرکت در آزمون بین‌المللی IELTS ، آشنایی با تکنیکهای جدید، آنالیز آزمون و منابع علمی مورد نیاز آشنا شدند و هر کدام از فراگیران در پایان دوره آموزشی، اجرای آزمایشی (Demo) مهارت‌های چهارگانه را در برنامه داشتند. نفرات برتر جهت تدریس در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی دعوت می‌شوند.

وی افزود: براساس برنامه‌های پیش‌بینی شده، رویکرد اجرای دوره‌های آموزشی، رویکرد مهارت محوری و اشتغال زایی تعریف شده و در این راستا، تربیت مدرسین حرفه‌ای برای سطوح کودکان، بزرگسالان و آزمون‌های بین‌المللی از جمله IELTS ، تافل، FCE و دورهای دیگر، در دستور کار قرار دارد که تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد.

ریحانی تصریح کرد: دوره تربیت مدرس IELTS از جمله این برنامه‌ها بود که اولین دوره آن در آبان‌ماه اجرا شد و باتوجه به استقبال مدرسین، در ترم زمستان دوره جدیدی برگزارخواهد شد.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پورتال آموزشی این واحد به نشانی www.jdeiut.ir از جزئیات این دوره‌ها اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

small 1492499527 دوره آموزشیدوره آموزشی میکروتیک MTCNA ویژه ی کارشناسان فناوری اطلاعات اداره ‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، مدیر دپارتمان آموزش کارکنان دولت این واحد گفت: در ادامه همکاری آموزشی بین جهاد‌دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان‌، دوره آموزشی میکروتیک MTCNA به مدت 50 ساعت ویژه کارشناسان فناوری اطلاعات اداره ‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.

حمیدرضا گنجعلی افزود : این واحد با عنایت به اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح، دوره‌های آموزشی فناوری اطلاعات کارکنان دولت موضوع بخشنامه شماره 145099 مورخ 20/11/1393 سازمان برنامه و بودجه کشور (‌مدیریت و برنامه‌ریزی سابق) و بخشنامه شماره 367237 مورخ 15/7/1397 سازمان اداری و استخدامی کشور را به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌نماید و آمادگی برگزاری دوره‌های تخصصی فن‌آوری اطلاعات ویژه دستگاه‌های اجرایی استان را دارد.