اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
304 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
336 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
315 بازدید

دوره آموزشی اصول کارپردازی و تدارکات داخلی کالا در مرکز آموزشهای تخصصی شماره 2 جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی شماره 2 واحد گفت: دوره آموزشی اصول کارپردازی و تدارکات داخلی کالا برای اولین بار در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان طبق برنامه‌ریزی های انجام شده برای شرکت‌های متقاضی برنامه‌ریزی و اجرا شد.

مهدوی گفت: این دوره آموزشی از دوره‌های مورد‌نیاز و کاربردی واحد خرید سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد و شرکت‌کنندگان در این دوره با اهمیت تدارکات و نقش آن در کیفیت کار موسسات تولیدی و خدماتی، شناسایی منابع خرید، شرایط خرید مطلوب، مراحل اجرایی سیستم سفارشات داخلی، مناقصه، مزایده و نحوه برگزاری آن، قراردادهای خرید داخلی و مسائل حقوقی مربوطه و مسائل و مشکلات شغل کارپردازی و تدارکات آشنا می‌شوند.

وی افزود: این مرکز در نظر دارد در هر فصل یک دوره آموزشی با این عنوان را برای علاقمندان برگزار نماید، همچنین براساس سیاست‌های معاونت آموزشی و برنامه ششم توسعه، مرکز آموزش‌های تخصصی شماره 2 در هر ماه یک دوره آموزشی جدید نیز به لیست دوره‌های قبلی اضافه کرده و اجرایی می‌نماید.

مهدوی با اشاره به توانمندی‌های آموزشی این مرکز گفت: باتوجه به افزایش هزینه‌ها و مشغله‌های متقاضیان، اجرای دوره‌های آموزشی به صورت الکترونیکی با استفاده از LMS اختصاصی بنا به درخواست، امکان‌پذیر می‌باشد که جزئیات آن در وب سایت jdecel.ir قابل مشاهده می‌باشد.

کارگاه آموزشی توسعه ظرفیت‌های ذهنی و برندینگ به مدت 8 ساعت در محل مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان اصفهان توسط مرکز آموزشهای تخصصی شماره2 معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی شماره 2 این واحد گفت: دوره آموزشی PERSONAL BRANDING با هدف افزایش کارایی و بهره‌وری و همچنین افزایش اعتماد به نفس پرسنل از دوره‌های مورد نیاز واحد فروش سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد.

فاطمه مهدوی افزود: این کارگاه با نیازسنجی انجام شده توسط کارشناسان معاونت آموزشی و مذاکرات انجام شده، در مرحله اول ویژه پرسنل شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برگزار شد و طبق برنامه‌ریزی‌های این مرکز، برای سایر شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز در ماه‌های آینده اجرا می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: این مرکز دوره‌ی آموزشی تیم‌سازی و شیوه کار گروهی به روش دیسک ویژه کارشناسان و مدیران شرکت‌های دانش بنیان را نیز در محل شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان اجرا نمود.

مهدوی افزود: دپارتمان آموزش صنایع به منظور ایجاد نوآوری و تمایز، اقدام به نیازسنجی و اجرای دوره‌های آموزشی خاص ویژه صنایع و شرکت‌ها نموده است در همین راستا، دوره آموزشی آسیب‌شناسی پیمان و تنظیم و بررسی لوایح تاخیرات و ادعا نیز طراحی شد در این دوره آموزشی کارشناسان شرکت‌های مختلف با تعاریف و آسیب‌شناسی قراردادها و پیش‌نیاز در تاخیرات و ادعا، ارکان ادعا، تنظیم و بررسی لایحه تاخیرات و اداعا، بخشنامه‌ها، قوانین، منابع، قیمت‌یابی، سایت‌های مرجع و کاربرد آنها در تنظیم و بررسی لایحه و مدیریت تاخیرات و ادعا آشنا شدند.

لازم به ذکر است اخبار و برنامه‌های آموزشی این مرکز در پورتال معاونت آموزشی به نشانی jdeiut.ir قابل مشاهده و علاقمندان می‌توانند به صورت آنلاین در دوره‌های مربوطه ثبت‌نام نمایند.


پیرو مذاکرات و هماهنگی بعمل آمده با دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه شهرداران‌، مدیران و کارکنان شهرداری‌های استان اصفهان توسط جهاد‌دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در دست برنامه ریزی و اقدام می‌باشد‌.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان معاون آموزشی واحدگفت: با عنایت به مفاد جلسات برگزار شده با مدیر‌کل و کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداري اصفهان مبنی بر توسعه همکاری های فیمابین دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه شهرداران‌، مدیران و کارکنان شهرداری‌های استان اصفهان توسط جهاد‌دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مي‌شود.

غلامرضا ریحانی افزود‌: در این راستا دوره‌های آموزشی مدیریت بحران‌، مدیریت پسماند‌، قوانین و مقررات مالی و معاملاتی شهرداری‌ها‌، نحوه طراحی پارکینگ‌های خیابانی و کمیسیون ماده صد قانون شهرداری برگزار شده و سایر دوره‌های آموزشی با هماهنگی دفتر امور شهری و شوراهای استانداري در دست برنامه‌ریزی و اقدام می‌باشد.


جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان بر اساس قراردادهای منعقد شده با استانداری اصفهان، در سال جاري 35000 نفر ساعت دوره‏ های آموزشی شغلی تخصصی ویژه مدیران و کارکنان استانداری اصفهان برگزار می ‏نماید.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان معاون آموزشي واحد گفت: پیرو برگزاری مطلوب دوره ‏های آموزشی ویژه مدیران و کارکنان استانداری اصفهان در سال گذشته، با پیگیری‏ های انجام شده این دوره های آموزشی شامل سی عنوان آموزشی ویزه مدیران حرفه‏ ای میانی و پایه در دو بخش شغلی اختصاصی، فناوری اطلاعات و شش عنوان تولید محتوای الکترونیکی برگزار خواهد شد.

غلامرضا ريحاني افزود: بمنظور برگزاری این دوره ها فرآیندهای اداری لازم انجام شده و با هماهنگی دفتر برنامه ‏ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری از هفته اول مهرماه عملیاتی مي‏ شود.

وی با اشاره به سوابق فعالیت‏ های قبلی، تجارب کسب شده و توانمندی‏ های موجود و تأکید بر رعایت دقت و کیفیت بالا در اجرای پروژه ‏های آموزشی خاطر نشان کرد: این واحد همچنين برگزاری آموزش دهیاران استان اصفهان را با هماهنگی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و با همكاري اتحادیه شرکت‏های تعاونی دهیاری‏ های استان در تمامي شهرستان ‏هاي استان در حال اجرا دارد. معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با بیان این مطلب که این معاونت آماده همکاری آموزشی با سایر دستگاه های اجرائی استان می باشد، تصریح کرد:

آموزش مديران و كارشناسان شهرداری‏ های استان نیز با هماهنگی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در دست اقدام است .

آزمون جذب مدرس زبان‌انگلیسی در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان  مدیر مرکز آموزش شماره 5 واحد گفت: به دلیل افزایش تعداد مراکز آموزشی و متقاضیان یادگیری زبان‌انگلیسی، آزمون جذب مدرس برای دومین بار در سال جاری، در این واحد برگزار شد. در این آزمون که با هدف تأمین و تکمیل کادر مدرسين 7 مرکز آموزشي این واحد در محل مرکز آموزش شماره 5 (سروش) برگزار شد 240 نفر از متقاضیان همکاری و تدریس در جهاددانشگاهی شرکت نمودند.

ابراهیمیان افزود: این آزمون در دو بخش مجزا برای مدرسین گروه کودک و نوجوان و علاقمندان به تدریس در گروه بزرگسالان در روز جمعه 16 شهریور 1397 برگزار شد و مهارت شرکتکنندگان در سه بخش دستور زبان، لغت و درک مطلب مورد سنجش قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: متقاضيان، پس از كسب نمره قبولي و احراز صلاحیت اولیه علمی، بايد در آزمون مصاحبه تخصصی نيز نمره قبولي كسب نمايند و افراد برگزيده پس از گذراندن دورهی آموزش T.T.C ویژه جهاددانشگاهی و اجراي موفق تدريس (Demo) جهت همکاری با مراکز آموزشي معرفی می‌شوند. این افراد سپس از 500 ساعت تدریس در مراکز آموزشی این واحد و ارزیابی‌های مستمر توسط گروه آموزشی می‌توانند نسبت به دریافت معرفی نامه صلاحیت تدریس اقدام نمایند.