اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
442 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
472 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
450 بازدید

آموزش تری دی مکس

جزئیات
توسط مدیر سایت 7 ماه قبل
در فیلم ها
0 0
643 بازدید

دوره آموزشی اصول کارپردازی و تدارکات داخلی کالا در مرکز آموزشهای تخصصی شماره 2 جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی شماره 2 واحد گفت: دوره آموزشی اصول کارپردازی و تدارکات داخلی کالا برای اولین بار در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان طبق برنامه‌ریزی های انجام شده برای شرکت‌های متقاضی برنامه‌ریزی و اجرا شد.

مهدوی گفت: این دوره آموزشی از دوره‌های مورد‌نیاز و کاربردی واحد خرید سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد و شرکت‌کنندگان در این دوره با اهمیت تدارکات و نقش آن در کیفیت کار موسسات تولیدی و خدماتی، شناسایی منابع خرید، شرایط خرید مطلوب، مراحل اجرایی سیستم سفارشات داخلی، مناقصه، مزایده و نحوه برگزاری آن، قراردادهای خرید داخلی و مسائل حقوقی مربوطه و مسائل و مشکلات شغل کارپردازی و تدارکات آشنا می‌شوند.

وی افزود: این مرکز در نظر دارد در هر فصل یک دوره آموزشی با این عنوان را برای علاقمندان برگزار نماید، همچنین براساس سیاست‌های معاونت آموزشی و برنامه ششم توسعه، مرکز آموزش‌های تخصصی شماره 2 در هر ماه یک دوره آموزشی جدید نیز به لیست دوره‌های قبلی اضافه کرده و اجرایی می‌نماید.

مهدوی با اشاره به توانمندی‌های آموزشی این مرکز گفت: باتوجه به افزایش هزینه‌ها و مشغله‌های متقاضیان، اجرای دوره‌های آموزشی به صورت الکترونیکی با استفاده از LMS اختصاصی بنا به درخواست، امکان‌پذیر می‌باشد که جزئیات آن در وب سایت jdecel.ir قابل مشاهده می‌باشد.