اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
442 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
472 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
450 بازدید

coursesدوره آموزشی تربیت مدرس IELTS برای اولین بار در معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، معاون آموزشی واحد گفت: برگزاری دوره تربیت مدرس IELTS با حضور 19 نفر از مدرسین متقاضی تدریس دوره‌های آمادگی این آزمون به مدت 30 ساعت برگزار شد.

غلامرضا ریحانی افزود: در این دوره که با هدف ارتقاء دانش مدرسین و تربیت مدرس دوره‌های آمادگی آزمون IELTS اجرا شد، شرکت کنندگان با نحوه تدریس مهارتهای چهارگانه و ایجاد آمادگی فراگیران برای شرکت در آزمون بین‌المللی IELTS ، آشنایی با تکنیکهای جدید، آنالیز آزمون و منابع علمی مورد نیاز آشنا شدند و هر کدام از فراگیران در پایان دوره آموزشی، اجرای آزمایشی (Demo) مهارت‌های چهارگانه را در برنامه داشتند. نفرات برتر جهت تدریس در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی دعوت می‌شوند.

وی افزود: براساس برنامه‌های پیش‌بینی شده، رویکرد اجرای دوره‌های آموزشی، رویکرد مهارت محوری و اشتغال زایی تعریف شده و در این راستا، تربیت مدرسین حرفه‌ای برای سطوح کودکان، بزرگسالان و آزمون‌های بین‌المللی از جمله IELTS ، تافل، FCE و دورهای دیگر، در دستور کار قرار دارد که تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد.

ریحانی تصریح کرد: دوره تربیت مدرس IELTS از جمله این برنامه‌ها بود که اولین دوره آن در آبان‌ماه اجرا شد و باتوجه به استقبال مدرسین، در ترم زمستان دوره جدیدی برگزارخواهد شد.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پورتال آموزشی این واحد به نشانی www.jdeiut.ir از جزئیات این دوره‌ها اطلاعات لازم را کسب نمایند.