اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
442 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
472 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
450 بازدید

آموزش تری دی مکس

جزئیات
توسط مدیر سایت 7 ماه قبل
در فیلم ها
0 0
643 بازدید

19دادگستری آبان ماه معاون و مدیران فرهنگی واحد با مدیر فرهنگ عمومی دادگستری کل استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند. در این نشست مدیر فرهنگ عمومی دادگستری استان اصفهان گفت: ظرفیت‌های درون سازمانی جهاددانشگاهی و توانمندی های برون سازمانی دادگستری می تواند با کمک یکدیگر یک حرکت فرهنگی مناسب ایجاد نماید.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، در این دیدار معاون فرهنگی واحد به معرفی توانمندی ها، ظرفیت ها و برنامه های معاونت فرهنگی در دو حوزه دانشجویی و همکاران جهاددانشگاهی پرداخت.

احمد پایداری افزود: با وجود نیروهای متعهد، متخصص و با انگیزه در این معاونت، می توان همکاری های فرهنگی و آموزشی خوبی با دادگستری کل استان آغاز نمود.

غلامرضا قجاوند مدیر گروه نیازسنجی و مطالعات فرهنگی واحد نیز ضمن بیان اهداف و برنامه های این گروه بر ضرورت انجام طرح های تحقیقاتی در حوزه های فرهنگی- اجتماعی تاکید نمود.

در این دیدار، مدیر فرهنگ عمومی دادگستری استان اصفهان گفت: به لطف خداوند متعال، حضور نیروهای جوان، پر انرژی، متعهد، متخصص و با انگیزه در حوزه فرهنگی جهاددانشگاهی، نوید بخش بسیار خوبی در حوزه ی فرهنگی می باشد.

اردشیری افزود: داشتن روحیه انقلابی و جهادی اهمیت زیادی دارد و همین روحیه است که کارها را پیش می برد و کشور ما اکنون بیش از پیش به این روحیه نیاز دارد.

وی خاطر نشان کرد: با وجود تکثر دستگاه های فرهنگی، گفتمان سازی در حوزه‌ی فرهنگی لازمه ی این تکثر است تا این دستگاه ها بتوانند به هم نزدیک تر شده و با هم افزایی همه ی دستگاه های فرهنگی این گفتمان سازی تقویت شود.

مدیر فرهنگ عمومی دادگستری استان با برشمردن توانمندی ها و تجارب فرهنگی در حوزه تحت مدیریت خود، تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های درون سازمانی جهاددانشگاهی و توانمندی های برون سازمانی دادگستری می توان با کمک یکدیگر، حرکت فرهنگی مناسب ایجاد نمود.

اردشیری با استقبال از همکاری مشترک فرهنگی، اظهار امیدواری کرد به سرعت این همکاری شکل گرفته و عملیاتی شود.

ابراهیمی از کارشناسان حوزه ی فرهنگ عمومی دادگستری استان اصفهان نیز با اشاره به سابقه ی شکل گیری ستاد صبر (صلح، بخشش و رضایت) افزود: پس از انجام طرح های تحقیقاتی در سال 94 توسط حوزه قضایی، تمهیداتی پیش بینی شده که اطاله ی دادرسی به سبب ورودی زیاد پرونده های ارجاع شده به مراجع قضایی، کاهش یابد.

وی با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های خوب معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، خواستار همکاری های مشترک به ویژه در زمینه انجام طرح های مطالعاتی فرهنگی- اجتماعی در موضوعات مورد نیاز دادگستری شد.