اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
442 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
472 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
450 بازدید

آموزش تری دی مکس

جزئیات
توسط مدیر سایت 7 ماه قبل
در فیلم ها
0 0
643 بازدید

ارتباط موثر5 رمضان1توسط گروه نیاز سنجی و مطالعات فرهنگی معاونت و امور فرهنگی مراکز آموزشی واحد، 10 آذر ماه، جلسه اول کارگاه "مهارت­ های ارتباط با فرزندان" ویژه والدین فراگیران با هدف توانمندسازی والدین به منظور برقراری ارتباطات مفید و موثر با فرزندان مراکز آموزش شماره 1 واحد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی واحد صنعتی اصفهان، مدیر گروه نیاز سنجی و مطالعات فرهنگی واحد در این کارگاه گفت: اولین و مهم ترین قدم در بحث فرزندپروری نزدیک شدن والدین به فرزندان و برقراری ارتباط موثر با فرزند است و شرط برقراری این ارتباطات این است که والدین مهارت­ های علمی و عملی مربوط را کسب نمایند.

غلامرضا قجاوند در بخش دیگر کارگاه به موضوع ارتباطات اعضای خانواده با یکدیگر اشاره و افزود خانواده موفق خانواده ­ای است که ارتباطات اعضای خانواده با یکدیگر به سهولت و به صورت مفید و موثر برقرار شود.

مفاهیم اولیه ارتباط و پیام، انواع نیازهای انسانی، مفهوم ارتباط موثر، نسبت کامل بودن ارتباط، اجزاء ارتباط، اهمیت انتقال صحیح پیام، مدل اقتضایی انتخاب کانال های ارتباطی، انواع کانال های ارتباط، تسهیل کنننده­ های ارتباط انواع ارتباط (کلامی و غیرکلامی)، شنوایی فعال و کلیدهای برقراری ارتباط از جمله مطالبی ارائه شده در این کارگاه بود.