اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
506 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
536 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
511 بازدید

آموزش تری دی مکس

جزئیات
توسط مدیر سایت 9 ماه قبل
در فیلم ها
0 0
740 بازدید

 

تیپ شناسیتوسط گروه نیازسنجی و مطالعات فرهنگی معاونت فرهنگی واحد 4 دی ماه 97 کارگاه تیپ شناسی شخصیت و نقش آن در ازدواج بهنگام و پایدار با هدف آشنایی دانشجویان با تیپ شخصیتی مختلفی قبل از ازدواج برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، صرامی گفت: اشخاص وقتی با فردی ارتباط برقرار می کنند، متوجه می شوند با او بودن لذت بخش و آرامش بخش است و یا در ارتباط با او متوجه می شوند او از یک سیاره دیگر آمده باشد و ما را درک نمی کند، این همان تیپ شخصیتی می باشد که هر فردی خصوصیت خودش را دارد .

 

وی تیپ شخصیتی افراد را به 4 رنگ تقسیم بندی نمود و در ویژگی تیپ شخصیت آبی، به برخورداری از احساسات زیاد، دوست دار کارگروهی، بی نظمی، تشویق و حمایتاشاره نمود.

 

صرامی در بیان تیپ شخصیتی سبز افزود: این تیپ شخصیتی دارای احساسات خشک و خیلی رک گو، اهل یادگیری علوم مختلف و درون گرا می باشد.

 

وی گروه نارنجی بعنوان سومین تیپ شخصیتی را تیپ شخصیتی هیجان زا و خیلی اهل مدیریت و ریسک و اهل صحبت کردن و فاقد تابعیت از نظم نم و کمک کردن را به نفع خود معرفی نمود.

 

ایشان تصریح کرد: تیپ چهارم، تیپ طلایی است که خیلی منظم و سازگار و پایبند به خانواده که اهل ریسک نمی باشد.

 

در پایان صرامی برای دانشجویان سوالاتی را مطرح نمود تا بتواند در زمان خواستگاری، تیپ شخصیتی افراد را شناخته و انتخاب شایسته داشته باشند.

مطالب بایگانی شده