اطلاعیه ها

مناسبت روز

  • مناسبت روز

چندرسانه ای

نوع رسانه
12
جزئیات
0 0
428 بازدید
نوع رسانه
11
جزئیات
0 0
457 بازدید
نوع رسانه
10
جزئیات
0 0
433 بازدید

آموزش تری دی مکس

جزئیات
توسط مدیر سایت 7 ماه قبل
در فیلم ها
0 0
628 بازدید

جهاددانشگاهی با صدور بیانه ای به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه بر لزوم حفظ ارزش های اسلامی، همدلی و وفاق ملی و نیز ضرورت هوشیاری و بصیرت در برابر دشمنان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی این نهاد به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه‌ی نهم دی‌ماه بیانیه‌ صادر کرد.

متن بیانیه‌ی صادرشده به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

فتنه‌ها، تحریم‌ها، جنگ‌ها و فشارهای نظام استکبار و دشمنان اسلام، واکنش آنان به آرمان‌ها و معیارهای والای نهضت اسلامی مردم ایران است که مدت‌هاست از جغرافیای سیاسی کشور فراتر رفته و پایه‌های نظام‌های باطل و استکباری را در سراسر جهان متزلزل نموده است.

در این میان، گاه دشمنان با برنامه‌ریزی‌های پیچیده و جنگ نرم و با بهره‌گیری از غفلت عناصر داخلی، مشروعیت این مرکز ثقل آرمان‌های الهی را هدف قرار می‌دهند که اگر هوشیاری و بصیرت در میان نباشد قطعاً خدشه به وحدت ملی و یکپارچگی ملت و مسئولان و تهدید جدی بنیان جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت.

فرصت انتخابات سال 1388 و قطب‌بندی ایجاد شده در ایام تبلیغات، دشمن را به پیاده کردن طرح شوم خود امیدوار ساخت، اما این بار نیز ملت منسجم و بصیر ایران، دفاع از ارزش‌ها و حفظ اقتدار کشور را بر تمایلات گروهی و حزبی ترجیح داد و برای خنثی‌سازی توطئه‌ی دشمنان جانانه به میدان آمد.

حماسه‌ی نهم دی‌ماه 1388 سد محکمی شد که بندبند آن در سایه‌ی الطاف الهی، رهبری هوشمندانه و باصلابت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) و پشتیبانی ملت بزرگ ایران شکل گرفت.

در آستانه‌ی سالروز این حماسه‌ی بزرگ، بار دیگر بر همدلی، وفاق ملی و آمادگی برای جانفشانی در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی تأکید نموده و از خداوند متعال مسألت می‌نماییم که همواره ملت مقتدر و مظلوم ایران را در برابر دشمنی‌ها حفظ و با عزت و سربلندی به سرمنزل مقصود رهنمون سازد.

9 dey