کتاب "دانش‌نامه تمرینات عضلانی" در واحد صنعتی اصفهان چاپ شد

۰۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۳ کد : ۱۳۴۶۰ فرهنگی
تعداد بازدید:۴۸
کتاب " دانش‌نامه تمرینات عضلانی: بیش از ۴۰۰ تمرین برای بالابردن حجم عضلات " در واحد صنعتی اصفهان چاپ شد.
کتاب "دانش‌نامه تمرینات عضلانی" در واحد صنعتی اصفهان چاپ شد


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، توسط شعبه انتشارات واحد،کتاب " دانش‌نامه تمرینات عضلانی: بیش از 400 تمرین برای بالابردن حجم عضلات " تألیف اسکار موران طراحی آناتومی ایزابل آره‌چابالا و ترجمه محمدرضا امیرسیف‌الدینی با شمارگان 500 نسخه و 494 صفحه در 8 فصل و قطع وزیری چاپ و وارد بازار نشر شد.

کتاب پیش رو، دانش‌نامه تمرینات عضلانی، کتابی کاربردی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علوم حرکتی، مربیان و ورزشکاران می‌باشد. این کتاب عضلات درگیر اصلی و کمکی به همراه نکات تمرینی، هدف تمرین، ملاحظات بیومکانیکی و تنوع‌های تمرینی را در خود جای داده است. همچنین عضلات در طول حرکت به خوبی نشان داده شده است تا درک حرکت‌شناختی افراد افزایش یابد. این کتاب تا کنون به زبان‌های مختلفی ترجمه شده و یکی از مشهورترین کتاب‌ها در زمینه بدنسازی می‌باشد. خوانندگان در این کتاب با بیش از 400 تمرین و بیومکانیک هر تمرین آشنا خواهند شد.

گفتنی است؛ چاپ اول این کتاب در پائیز 1398 با قیمت 850 هزار ریال عرضه و علاقمندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و تهیه کتاب با شماره 03133912594 فروشگاه کتاب جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان تماس حاصل فرمایند.

 


نظر شما :