از امروز انجام گرفت؛

انتشار کارت شرکت در ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۵ کد : ۵۷۸۲ عمومی
تعداد بازدید:۴۵۳
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ضمن اعلام این‌که چاپ کارت‌های ورود به جلسه‌ی داوطلبان از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ آغاز شده است، تاکید کرد: به داوطلبان توصیه می‌شود در اسرع وقت کارت‌های خود را از سامانه‌ی آزمون به آدرس www.hrtc.ir دریافت نمایند.
انتشار کارت شرکت در ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ضمن اعلام اینکه چاپ کارت های ورود به جلسه داوطلبان از ساعت 10 صبح روزدو شنبه 13 اسفند 1397 آغاز شده است، تاکید کرد: به داوطلبان توصیه می شود در اسرع وقت کارت های خود را از سامانه آزمون به آدرس www.hrtc.ir دریافت و چاپ نمایند تا اگر مشکلی در کارت آنها وجود داشت بتوانند ضمن مراجعه به باجه های رفع نقص نسبت به رفع نقص آن اقدام نمایند.

سید عزیز آشنا با بیان اینکه آدرس باجه های رفع نقص در سامانه آزمون جهاد دانشگاهی اعلام شده است تاکید کرد: آزمون در 128 شهر و 262 حوزه برگزار می شود. همچنین رفع نقص تا روز پنجشنبه 16 اسفند 97 در باجه های رفع نقص از ساعت 9 صبح تا 13 انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه ورود به جلسه آزمون بدون در دست داشتن کارت شرکت در آزمون که مشخصات صحیح و عکس داوطلب بر روی آن وجود داشته باشد ممنوع است از داوطلبان خواست «کارت ورود به جلسه خود را حداکثر تا روز چهارشنبه 15 اسفند 97 از سامانه آزمون دریافت نمایند تا فرصت رفع نقص که آخرین روز فعالیت باجه های آن روز پنجشنبه 16 اسفند 97 است برای آنان وجود داشته باشد.»

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ادامه داد: در صورتی که هر یک از داوطلبان کد رهگیری خود را فراموش کرده باشد می تواند ضمن مراجعه به سامانه آزمون و از قسمت بازیابی کد رهگیری نسبت به بازیابی آن اقدام نموده و کارت ورود به آزمون را دریافت و چاپ نمایند.

وی افزود: چنانچه هر یک از داوطلبان سوالی در رابطه با چاپ کارت شرکت در آزمون داشته باشند می توانند با مرکز تماس آزمون به شماره 84656 021 تماس بگیرند.

گفتنی است، تاریخ برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور 17 اسفند 97 و ساعت شروع 9 صبح می باشد.

اعلام نتایج از طریق مشاهده نتایج در پروفایل داوطلبان خواهد بود.

 


نظر شما :