مدیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان:

جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان در برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی موفق بود/زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی اصفهان

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۸ کد : ۵۹۶۷ تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۸۶
اکبری با اشاره به اینکه این آزمون اولین آزمونی بود که توسط جهاد دانشگاهی برگزار شده ابراز کرد: بازخوردهایی که ما از این آزمون گرفتیم نشان می‌دهد جهاد دانشگاهی برگزار کننده موفقی بوده لذا می‌تواند آزمون های موفقی را درادامه برگزار کند.
جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان در برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی موفق بود/زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی اصفهان

  دکتر نعمت الله اکبری در گفت وگو با خبرگزاری سینا پرس دراصفهان،در خصوص ششمین آزمون مشترک استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی با بیان اینکه در اصفهان تعداد ۱۰ هزار و ۶۴۱ نفر در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شرکت کردند اظهار کرد: ار این تعداد شرکت کننده در استان اصفهان تعداد ۲۱۱ نفر ظرفیت پذیرش داریم که در مقاطع دیپلم به بالا شرکت کردند.
وی با اشاره به اینکه نتایج آزمون ابتدای سال ۹۸ و بزودی اعلام خواهد شد اظهار کرد: تعداد ۳ برابر ظرفیت، افراد برای مصاحبه به دستگاه ها معرفی می‌شوند که پس از انجام مصاحبه افراد ذی صلاح در هر دستگاه بکار گیری خواهند شد.
اکبری  افزود: این آزمون به منظور تامین کسری نیروی دستگاه هایی همچون بانک ملی، اداره امور مالیاتی، اداره ثبت، منابع طبیعی، آبفا و دستگاه های اجرایی دیگری است که مجوز استخدام داشتند.
وی با اشاره به اینکه ششمین دوره از آزمون استخدامی توام دستگاه های اجرایی روز جمعه برگزار شده اظهار کرد: مهمترین حوزه آزمون ما دانشگاه اصفهان بود که جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان، در  استان مسئولیت برگزاری آزمون را برعهده داشت.
مدیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با بیان اینکه سازمان سنجش نظارت کننده آزمون بوده عنوان کرد: از آنجا که جهاد دانشگاهی در سراسر کشور شعبه دارد مسئولیت اجرای این آزمون بر عهده جهاد دانشگاهی بود و در اصفهان نیز با انتخاب دانشگاه اصفهان به عنوان محل آزمون، این آزمون از کیفیت بسیار خوب و در سطح استاندارد کنکور برخوردار بود.
وی با اشاره به اینکه این آزمون اولین آزمونی بود که توسط جهاد دانشگاهی برگزار شده ابراز کرد: بازخوردهایی که ما از این آزمون گرفتیم نشان می‌دهد جهاد دانشگاهی برگزار کننده موفقی بوده و با توجه به تجربه و گستردگی که جهاد دانشگاهی در سراسر کشور دارد می‌تواند آزمون های موفقی را برگزار کند.

 

 

 

 


نظر شما :