در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان:

دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک صنعتی ساخته شد

۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۸ کد : ۱۲۲۷۷ تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۲۲
دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک صنعتی، توسط دانشجویان کاردانی الکترونیک صنعتی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان با حمایت دفتر کارآفرینی این مرکز ساخته شد.
دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک صنعتی ساخته شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک صنعتی با ظرفیت ۱۰هزار و 500 تخم مرغ، یکهزار و 100 تخم شترمرغ و ۲۵ هزار تخم بلدرچین، با راندمان بالای ۹۰ درصد، توسط دانشجویان کاردانی الکترونیک صنعتی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان، با حمایت دفتر کارآفرینی این مرکز ساخته شد.

در این دستگاه از سیستم گردش هوای سیرکولاسیون عمودی داخلی استفاده شده است. اتاق دستگاه به دلیل کنترل غلظت ذرات موجود در هوا کاملا تمیز بوده و همین امر یکی از دلایل میزان بالای راندمان آن است. همچنین دستگاه توانایی کنترل دقیق دما،فشار و رطوبت و الگوی جریان هوای داخلی را دارد.


دستگاه تولید جوجه از ابتدای سال جاری به بهره برداری رسیده و به عنوان یک طرح اشتغال زا در حوزه ساخت تجهیزات و پرورش طیور در دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی به ثبت رسیده است.

دفتر کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان، به عنوان یک واحد اجرایی در حوزه توسعه توانمندی های نوآوری، آمادگی دارد از ایده های دانشجویی که منجر به ایجاد و توسعه اشتغال شود حمایت نماید تا بستر مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار دانشجویی فراهم شود. بدین منظور علاقمندان می توانند با شماره 33801491-031 تماس حاصل نمایند.

 


نظر شما :