توسط دبیر هیات امنای این نهاد:

جدیدترین مصوبات هیات امنای جهاددانشگاهی اعلام شد

۳۰ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۷ کد : ۲۶۰۱۷ عمومی
تعداد بازدید:۱۴۳
یک‌صد و پنجاه و چهارمین جلسه هیات امنای جهاددانشگاهی با حضور اعضا در سالن جلسات دفتر مرکزی این نهاد برگزار شد.
جدیدترین مصوبات هیات امنای جهاددانشگاهی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر محمدرضا پورعابدی دبیر هیات امنای این نهاد گفت: یک‌صد و پنجاه و دومین جلسه هیات امنای جهاددانشگاهی 26 آذرماه با حضور اعضا در سالن جلسات این نهاد برگزار شد.

دبیر هیات امنای این نهاد به مهم‌ترین مصوبات این جلسه اشاره کرد و افزود: تصویب صورت‌های مالی سال 1398 جهاددانشگاهی و تصویب عملکرد بودجه 1398 و پیش‌بینی کلیات بودجه تفصیلی سال 1399 از مصوبات این جلسه بود.

وی همچنین خبر داد که با تصویب هیأت امنای جهاددانشگاهی فعالیت‌های مراکز امام، انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه، گردشگری- علمی – فرهنگی دانشجویان ایران و صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران در سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی تجمیع می‌شوند.

در این جلسه دکتر سید محمدجواد شوشتری معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی به‌عنوان نماینده هیأت امناء در کمیسیون معاملات تعیین و با تبدیل حکم سرپرستی دکتر سیدمجید تولیت ابوالحسنی به ریاست مرکز ذخائر ژنتیکی و زیستی ایران و دکتر رضا غفار زادگان به ریاست پژوهشکده گیاهان دارویی موافقت شد.

بر اساس اعلام دکتر پورعابدی تصویب اساسنامه پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی و موافقت با برخی اصلاحات در آیین‌نامه استخدامی جهاددانشگاهی در خصوص ایثارگران، کبر سن و کمک‌هزینه فوت از مصوبات دیگر این جلسه هیأت امنای جهاددانشگاهی بود.


نظر شما :