در اطلاعیه معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی تاکید شد؛

لزوم تکمیل اطلاعات کلیه اعضای جهاددانشگاهی در بانک اطلاعات منابع انسانی

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۵ کد : ۲۷۲۳۵ عمومی
تعداد بازدید:۱۰۱
معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی با ارسال بخشنامه‌ای تاکید کرد کلیه اعضای جهاددانشگاهی که در حال حاضر به هر نحو ممکن با این نهاد همکاری داشته و دارند تا ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ فرصت دارند تا نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه منابع انسانی جهاددانشگاهی اقدام کنند.
لزوم تکمیل اطلاعات کلیه اعضای جهاددانشگاهی در بانک اطلاعات منابع انسانی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، وجود بانک اطلاعاتی مطمئن از ذی‌نفعان و ذی‌حقان، لازمه‌ی خط‌مشی گذاری و اخذ تصمیمات صحیح و به‌موقع است و از سویی دیگر طبق مفاد تبصره ۲۱ قانون بودجه کل کشور، ورود اطلاعات تمام اعضای جهاددانشگاهی در سامانه کارمند ایران (پاکنا) الزامی است که متأسفانه در حال حاضر بخشی از اطلاعات موردنیاز قابل بهره‌برداری نیست.

بر این اساس و به‌منظور جمع‌آوری سریع و دقیق اطلاعات موردنیاز، سامانه منابع انسانی جهاددانشگاهی در سایت معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع در دسترس تمامی اعضا قرارگرفته است و طبق بخشنامه ابلاغ‌شده تاریخ 30 دی‌ماه 1399 از سوی این معاونت به روسای واحدهای سازمانی، مؤسسات و شرکت‌های جهاددانشگاهی ضروری است تمام افرادی که در حال حاضر به هر نحو ممکن با جهاددانشگاهی همکاری داشته و دارند، اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی تمام‌وقت، قراردادی پاره‌وقت، امریه سربازی، قرارداد مدت معین، قرارداد پیمانکاری، حق‌التدریس، بازخریدی، خاتمه کار، بازنشسته و ... حداکثر تا 29 بهمن 1399 فرصت دارند با مراجعه به سامانه http://srm.acecr.ac.ir/fa/news/26926 نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

گفتنی است؛ از ابتدای اسفندماه سال جاری، ارایه هرگونه خدمات مالی، اعم از حقوق ماهانه اعضا، عقد قرارداد و پرداخت به هر میزان مبلغ به اعضا و افراد حقیقی منوط به ارایه کد رهگیری سامانه مذکور بوده که مسوولیت کنترل این موضوع بر عهده‌ی عاملین محترم ناظر مالی خواهد بود.

همچنین به‌منظور ارایه هدفمند و بهینه‌سازی خدمات رفاهی، اداری، جذب و توانمندسازی منابع انسانی در مجموعه جهاددانشگاهی ازاین‌پس تمام خدمات حوزه منابع انسانی جهاددانشگاهی نیز بر اساس ثبت‌شده در این سامانه ارایه خواهد شد.

اعضا درصورت نیاز به راهنمایی به امور اداری واحد سازمانی خود مراجعه و یا با شماره 02166972523 تماس حاصل کنند.


نظر شما :