کتاب "برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project ۲۰۱۶" وارد بازار نشر شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۱ کد : ۸۶۶۰ فرهنگی
تعداد بازدید:۵۶۲
توسط شعبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان کتاب "برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project ۲۰۱۶" وارد بازار نشر شد.
کتاب "برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project ۲۰۱۶" وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، توسط شعبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان کتاب "برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project 2016" ، تألیف سارا زارع رئیس‌آبادی و محمدعلی سادولی با شمارگان 500 نسخه، 196 صفحه و سیزده فصل، در قطع وزیری چاپ و وارد بازار نشر شد.

در بخش‌هایی از این کتاب می‌خوانیم: علم مدیریت و کنترل پروژه­های صنعتی از تکنیک­های اصلی برنامه­ریزی در سازمان­های تولیدی و خدماتی به شمار­می­رود و هر سازمانی که این مقوله را در برنامه­ریزی خود قرار دهد، جزء مزیت­های رقابتی آن محسوب می­شود. لذا مبحث مدیریت و کنترل پروژه یکی از دروس اصلی و با اهمیتی است که در چارت درسی دانشجویان رشته­ی تحصیلی مهندسی صنایع گنجانده شده­است وتخصص در این حوزه، به دلیل تأثیر به­سزای این شاخه از علم مهندسی صنایع، می­تواند آینده شغلی مناسبی را برای دانشجویان این رشته فراهم کند.

چاپ اول این کتاب در بهار 1398 با قیمت 300 هزارریال عرضه و علاقمندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و یا تهیه کتاب با شماره 03133912594 فروشگاه کتاب جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان تماس حاصل نمایند.

 

 


نظر شما :