معاون آموزش جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان :

هفتمین همایش آیلتس به صورت کارگاهی برگزار شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۸ کد : ۸۸۲۰ آموزشی
تعداد بازدید:۵۰۷
هفتمین همایش تخصصی آیلتس ویژه دانش پژوهان زبان به صورت کارگاهی و عملی برگزار شد..
هفتمین همایش آیلتس به صورت کارگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به نقل از خبرگزاری سینا پرس، معاون آموزشی واحد در گفت وگو با خبرنگار«سیناپرس» در اصفهان، گفت: امسال هفتمین همایش آیلتس ویژه دانش پژوهان زبان انگلیسی وعلاقه مندان به این زبان در هتل آسمان برگزار شد.

قجاوند در توضیح اهداف برگزاری هفتمین همایش آیلتس تصریح کرد: آشنایی با آزمون آیلتس، فهم علت برگزاری این آزمون، آگاهی از تکنیک های علمی شرکت در این آزمون و آشنایی با روش های مفید در امر آمادگی آزمون و همچنین اطلاع دقیق از روانشناسی یادگیری مباحث مرتبط با آیلتس را از جمله اهداف برگزاری این همایش دانست، چرا که معتقدیم موفقیت در آزمون آیلتس فقط منحصر به داشتن تسلط اطلاعات زبان انگلیسی نیست.

وی با بیان اینکه هر سال این همایش با رفع نواقص و ضعف ها به صورت کامل تر برگزار شده، افزود: جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان در زمینه آمادگی آزمون آیلتس، سه خدمت مهم مشاوره آزمون، برگزاری پیش نیاز آزمون و برگزاری آزمون های شبیه سازی را به علاقمندان ارایه می نماید.

وی تصریح کرد: قریب به 100 نفر برای حضور در همایش آیلتس ثبت نام کردند که البته میزان حضور فیزیکی زباندان در روز همایش کمتر بود.
وی افزود: با توجه به تبلیغات پر زرق و برق و بعضا اغوا کننده ای که از سوی موسسات و نهادهای مختلف در زمینه آمادگی آزمون آیلتس در سطح جامعه شاهدیم، جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان، همواره بر امر آموزش ها برمحوریت عقلانی تاکید دارد.
وی اذعان کرد: این همایش به صورت کارگاهی، عملی و به شکل پرسش و پاسخ توسط استاد و دانش پژوهان زباندان در سالن اجتماعات هتل آسمان برگزار شد.
معاون آموزش جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان با تاکید بر امرشعار "کیفی گرایی به جای کمیت گرایی" و زود بازدهی بودن در امر آمادگی برای آزمون آیلتس توسط جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان خاطر نشان کرد: در حال حاضر کلاس های آمادگی آزمون آیلتس در چهار سطح و در هر سطح به مدت 60 ساعت درمراکز آموزشی جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان برگزار می شود
و البته به صورت تخصصی مرکز 1 و 4 و 5 و 6 جهاد دانشگاهی نیز اقدام به برگزاری کلاس آیلتس می کنند
.
قجاوند در پایان عنوان کرد:

 


نظر شما :