تیم های مناظره« انسان و خجسته » در اصفهان، کشوری شدند

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۴ کد : ۲۷۵۵۹ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۴۷۸
تیم های مناظره دانشجویی« انسان و خجسته » در مرحله نهایی نهمین دوره استانی «مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران» در اصفهان، به مرحله کشوری راه یافتند.
تیم های مناظره« انسان و خجسته » در اصفهان، کشوری شدند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، مراسم اختتامیه مرحله نهایی نهمین دوره «مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران» در اصفهان، 11 بهمن ماه، توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

در این مسابقات از میان 16 تیم دانشجویی ثبت نام شده از دانشگاه های مختلف استان، دو تیم «انسان» ازدانشگاه صنعتی اصفهان و «خجسته» از دانشگاه علمی وکاربردی استان در مرحله نهایی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم دانشجویی " انسان به عنوان تیم مخالف " و تیم دانشجویی " خجسته به عنوان تیم موافق " با موضوع «عامل اصلی مفاسد اقتصادی درایران، ناشی از فرصت طلبی افراد فاسد است»، به مناظره پرداخته که با رای داوران تیم " انسان " رتبه نخست این دوره از مسابقات را کسب نمود و هر دو تیم    به مرحله کشوری این مسابقات راه یافتند.

همچنین رئیس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در سخنانی با تیم های شرکت کننده، گفت: من همیشه در برنامه های دانشجویی به  مثابه«مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران» عادت داشته ام که حرف دل خود را با دانشجویان جوان مطرح  کنم.

مرتضی تیموری، افزود:همواره فراتراز نتایج حاصله در مسابقات و جشنواره های دانشجویی و رتبه های مختلف کسب شده، خود را در هر حال یک جوان موفق تلقی کنید.

وی عنوان کرد: من حتی یک استثناء هم سراغ ندارم، تمام افراد و جوانانی که در برنامه های جنبی، جدای از برنامه های آموزشی دانشگاه شرکت فعال دارند، در دوران پس از دوران دانشجویی، در سطح جامعه، به طور قطع، موفق خواهند بود.

تیموری تصریح کرد: حضور در فعالیت های اجتماعی دانشگاه خود یک موفقیت بزرگ و یک برگ برنده برای شما خواهد بود، این موفقیت اجتماعی ارتباطی با نمرات دانشگاهی و معدل ندارد.

وی خاطرنشان کرد:این امر را بدانید و آگاه باشید که قطع به یقین جوانانی که در چنین فعالیت های اجتماعی و برنامه های جنبی دانشجویی حضور فعال دارند، در آینده پس از دوران  دانشجویی، موثر تر عمل خواهند کرد حتی اگر رتبه ها و درجات علمی آنها کمتر از دیگر دانشجویان باشد.

ایشان، ضمن تشکر از تیم های دانشجویی شرکت کننده در نهمین دوره مرحله استانی «مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران» در جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، گفت: امروزه موثرتر عمل کردن بسیار برای جامعه ما ضروری است.

 


نظر شما :