به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان:

کتاب "فرهنگ توصیفی" وارد بازار نشر شد

۲۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۶ کد : ۴۴۹۷۰ فرهنگی
تعداد بازدید:۱۰۲
کتاب "فرهنگ توصیفی (واژگان راه یافته به زبان عربی نوین و گویش‌های وابسته)" در جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان منتشر شد.
کتاب "فرهنگ توصیفی" وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، کتاب " فرهنگ توصیفی (واژگان راه یافته به زبان عربی نوین و گویش‌های وابسته)" تألیف دکتر ف.عبدالرحیم و ترجمه دکتر ولی بهاروند و فاطمه فهیمی با شمارگان 500 نسخه دارای 300 صفحه، در قطع وزیری چاپ و راهی بازار کتاب شد.

فرهنگ توصیفی واژگان راه‌یافته به یک زبان آموزه‌های سودمندی چون اطلاعات تاریخی، زبانی، ادبی و غیره را در دسترس خوانندگان می‌نهد.

این کتاب که با عنوان «معجم الدخیل فی اللغة العربیة الحدیثة ولهجاتها» آراسته شده است، بیش از 1600 واژه در زبان عربی فصیح و گویش‌های برخی از سرزمین‌های خاور عربی مانند عربستان سعودی و مصر را دربر می‌گیرد.

گفتنی است که این اثر که در سال 2011 م به قلم جناب آقای دکتر ف.عبدالرحیم نگارش یافته، بر پایه کتابی سامان یافته که نزدیک به 800 واژه را در بر گرفته و وی آن را در سال 1973 م با عنوان «الدخیل فی اللغة العربیة الحدیثة ولهجاتها» روانه بازار نشر نموده بود.

چاپ اول این کتاب در بهار 1401 با قیمت 1000000 ریال عرضه شد و علاقمندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و تهیه کتاب با شماره 03133912711 کتابفروشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان تماس یا از طریق فروشگاه اینترنتی جهاد دانشگاهی به آدرس www.16Book.ir اقدام به خرید نمایند.
 

text to speech icon

کلید واژه ها: چاپ کتاب شعبه انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان


نظر شما :