رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان تأکید کرد:

شکوه و اقتدار ایران در گروی فعالیت نیروهای جهاددانشگاهی

۰۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۰ کد : ۴۶۸۵۰ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۴۴
بخشی از شکوه و اقتدار ایران در مقابل ابر قدرت های جهان در گروی فعالیت نیروهای حزب اللهی جهاد دانشگاهی است.
شکوه و اقتدار ایران در گروی فعالیت نیروهای جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، دکتر سید علی محمد میر محمدی میبدی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی این نهاد را مقدس دانست و اظهار کرد: بخشی از شکوه و اقتدار ایران در مقابل ابر قدرت های جهان در گروی فعالیت نیروهای حزب اللهی جهاد دانشگاهی است.

میر محمدی میبدی عنوان کرد: گسترش شهرک های علمی تحقیقاتی که اکنون مقام معظم رهبری بر آن تأکید دارند و ریاست جمهوری با خوشحالی افتتاح می کند در گذشته با عنوان جهاد دانشگاهی ایجاد شد با این تفاوت که آن زمان تعاریف امروزی وجود نداشت.

رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: بنیان ساخت پرنده های متحرک که امروز پهباد نام دارد در دانشگاه صنعتی اصفهان و توسط نیروهای جهاد دانشگاهی رقم خورد.

وی ادامه داد: چراغ های هوشمندی که در شهر مشاهده می شود سی سال پیش، برای اولین بار توسط نیروهای جهاد دانشگاهی در ایران ظهور پیدا کرد و اکنون شاهد انتخاب کتاب های انتشارات جهاد دانشگاهی با عنوان کتاب سال هستیم.

این استاد دانشگاه یاد و خاطره شهدای جهاد دانشگاهی را زنده کرد و افزود: خدمت در جهاد دانشگاهی توفیق فعالیت در یک مکان مقدس است، آینده جمهوری اسلامی در دستان افرادی همچون نیروهای جهاد دانشگاهی است و امیدوارم من نیز در راستای اهداف انقلاب اسلامی بتوانم به گونه ای شایسته با این نهاد همکاری داشته باشم.

کلید واژه ها: دانشگاه صنعتی اصفهان دکتر سید علی محمد میر محمدی میبدی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان


نظر شما :