روزشمار سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی:

رزین ویژه ترمیم سنگ های گرانیت و مرمریت

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۶ کد : ۴۷۱۹۸ عمومی
تعداد بازدید:۴۰
طرح رزین ویژه ترمیم سنگ های گرانیت و مرمریت با هدف بهبود خواص رزین های داخلی مورد استفاده در صنعت سنگ به ویژه سنگ های مرمریت و کاهش معایب اعلام شده مانند ضعف استحکام، بوی زیاد و آلودگی محیط کار و کاهش میزان زردشدگی رزین در طول زمان انجام گردید.
رزین ویژه ترمیم سنگ های گرانیت و مرمریت

این محصول نتیجه انجام طرحی پژوهشی در گروه توسعه و فرآورش مواد پلیمری بوده و با همکاری مرکز شیمی و مهندسی شیمی از سال 1398 به مرحله تولید و فروش رسیده است. این طرح با هدف بهبود خواص رزین های داخلی مورد استفاده در صنعت سنگ به ویژه سنگ های مرمریت و کاهش معایب اعلام شده مانند ضعف استحکام، بوی زیاد و آلودگی محیط کار و کاهش میزان زردشدگی رزین در طول زمان انجام گردید. 

سنگ های ساختمانی از نظر فاکتورهای مکانیکی به دلیل وجود ترک و حفره دارای خاصیت تردی و شکنندگی هستند. بنابراین لازم است جهت ارتقاء مقاومت سنگ و کیفیت ظاهری آن، حفره ها و درزهای موجود در سطح سنگ به طور مطلوب و مناسب از رزین پر شوند. 
این محصول در سه نوع STREZ 4205، STREZ 4230، STREZ1100 به بازار عرضه شده است و به منظور پرداخت سطح سنگ، ترمیم و رفع شکستگی انواع سنگ های مرمریت، گرانیت، تراورتن و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
ویژگی ها: 
•    شفاف
•    قابلیت پخت در دمای محیط (مناسب فصل بهار و تابستان)
•    نفوذپذیری خوب به درون بافت سنگ و ریزترک ها
•    بدون بوی آزاردهنده
•    سرعت زرد شدگی بسیار پایین در برابر نورخورشید

text to speech icon

کلید واژه ها: چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی روز شمار رزین


نظر شما :