به همت مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان:

برگزاری وبینارهای آموزشی رایگان

۱۰ دی ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۹ کد : ۵۲۱۳۶ آموزش و کارآفرینی
تعداد بازدید:۷۷
مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در راستای مسؤولیت های اجتماعی اقدام به برگزاری وبینارهای آموزشی رایگان کرد.
برگزاری وبینارهای آموزشی رایگان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، ساراسادات جمالی مدیر مرکز آموزش الکترونیک این واحد اظهار کرد: در راستای مسؤولیت های اجتماعی، سمینارهای آموزشی رایگان با موضوعات مختلف توسط مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، برنامه ریزی و اجرا شده است. این وبینارها بر اساس درخواست های متقاضیان و فراگیران برنامه ریزی و به مرور در بستر آموزش های الکترونیک و به صورت آنلاین اجرا می شود.

جمالی افزود: در همین راستا وبینار اکسل پیشرفته به همراه معرفی دو تابع کاربردی VLOOKUP و CONCATENATE و با حضور 60 شرکت کننده برگزار شد.

وی ادامه داد: قابلیت های گسترده این نرم افزار باعث شده تا امروزه دانش استفاده از آن به یکی از اصول اولیه و اساسی مهارت‌ها در هر حرفه‌ای به حساب بیاید. هدف از برگزاری این وبینار نیز معرفی هر چه بهتر قابلیت‌های این نرم افزار کاربردی، جهت مهارت افزایی و تسهیل ورود به بازار کار است. 

مدیر مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان عنوان کرد: مهارت کار با نرم‌افزار اکسل به عنوان یکی از مهارت های هفت گانه ICDL منجر به تسهیل و تسریع امور محاسباتی، برنامه‌ریزی و گزارش‌دهی در سازمان‌ها، ادارات و کسب و کارهای مختلف می‌شود.

وی گفت: این نرم افزار پرکاربرد، توان بالایی در تجزیه و تحلیل داده‌ها، استاندارد سازی و فرموله ‌کردن فرآیندها، ترسیم نمودارها، فرمت بندی متغیرها، ماکرو نویسی و صرفه‌جوئی در زمان دارد لذا مورد استفاده مدیران و کارکنان سازمان‌ها در همه سطوح و مشاغل است. 

جمالی در پایان خاطر نشان کرد: کلیه اطلاعات این وبینارهای از طریق پورتال معاونت آموزش و کارآفرینی به آدرس www.jdeiut.ir و کانال تلگرامی http://t.me/jdeiut  در دسترس است.
 

کلید واژه ها: وبینار آموزشی رایگان مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان اکسل VLOOKUP CONCATENATE


نظر شما :