با تبدیل حکم سرپرستی؛

احکام پنج معاون جهاددانشگاهی صادر شد

۱۹ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۶ کد : ۵۳۸۵۵ عمومی
تعداد بازدید:۳۸
با تبدیل حکم سرپرستی، معاونان پژوهش و فناوری، هماهنگی و امور مجلس؛ فرهنگی، آموزش و کارآفرینی؛ و پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی برای مدت دو سال منصوب شدند.
احکام پنج معاون جهاددانشگاهی صادر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی با تبدیل حکم سرپرستی برای مدت دو سال، دکتر یعقوب فتح الهی را به عنوان معاون پژوهش و فناوری؛ دکتر حسن فارسی را به عنوان معاون هماهنگی و امور مجلس؛ دکتر علیرضا کلانتر مهرجردی را به عنوان معاون فرهنگی، دکتر محمد محسن غفوریان نادرنژاد را به عنوان معاون آموزش و کارآفرینی و آقای سید رضی آقاسیدی را به عنوان معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی منصوب کرد.گفتنی است دکتر فتح الهی، استاد تمام رشته فیزیولوژی دانشگاه تربیت مدرس که پیش از این به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی مشغول فعالیت بود، مدیرکلی دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تصدی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران، رئیس کمیته پدافند غیرعامل، عضو شورای اجرایی جذب، عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه تربیت مدرس و سرپرستی دفتر همکاری‌های علمی و بین‌الملل این دانشگاه را در کارنامه خود دارد.
این پژوهشگر برتر و استاد نمونه دانشگاه تربیت مدرس که دریافت جایزه رازی به‌عنوان مقام اول علوم پایه در سطح کشور و دریافت جایزه استاد فرشته معتمدی از انجمن فیزیولوژوی و فارماکولوژی به‌عنوان استاد برجسته این رشته را در کارنامه خود دارد، تاکنون انتشار 71 مقاله ملی و بین‌المللی، اجرای 10 طرح پژوهشی، چاپ 2 کتاب و راهنمایی 112 رساله و پایان‌نامه را در کارنامه خود دارد.

دکتر فارسی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی که پیش از این به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس فعالیت داشت، معاونت پشتیبانی و فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران و مدیرکلی اداره کل روابط عمومی جهاددانشگاهی را در کارنامه خود دارد.

دکتر محمد محسن غفوریان نادرنژاد عضو هیات علمی جهاددانشگاهی با مدرک دکتری علوم ارتباطات اجتماعی که پیش از این به‌عنوان سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی فعالیت داشت، مدیرکلی دفتر بودجه، تشکیلات و روش‌ها و مدیرکل امور اداری جهاددانشگاهی در کارنامه خود دارد.

دکتر علیرضا کلانتر مهرجردی که پیش از این به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی مشغول فعالیت بود،دارای مدرک دکترای جامعه شناسی سیاسی از دانشگاه علامه طباطبائی است و پیش از این به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات فرهنگی جهاددانشگاهی فعالیت داشت.

همچنین آقای سید رضی آقا سیدی که پیش از این به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع این نهاد فعالیت داشت، معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین و مدیرکلی اداره تعالی سرمایه انسانی و توسعه رفاه جهاددانشگاهی را در کارنامه خود دارد.


نظر شما :