بوت کمپ هوش مصنوعی برگزار شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۳ کد : ۶۲۱۹۸ آموزش و کارآفرینی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۸۳
به همت مرکز آموزش های کوتاه مدتی فنی مهندسی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان بوت کمپ هوش مصنوعی برگزار شد.
بوت کمپ هوش مصنوعی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، زینب عباسی مدیر مرکز شماره دو جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان اظهار کرد: بوت کمپ 70 ساعته “هوش مصنوعی” به صورت حضوری با  12 شرکت کننده شروع شد.

عباسی گفت: با توجه به دیده شدن این نیاز در شهر اصفهان، اولین دوره تخصصی هوش مصنوعی با دعوت از دو استاد متخصص در این زمینه (مهندس نوریان و مهندس ستوده) شروع و تا پایان مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: هوش مصنوعی شامل طراحی و ساخت ابزارهای سخت‌ افزاری و نرم‌افزاری هوشمندی می‌شود که در حوزه‌های مختلفی مثل پزشکی، اقتصاد، مدیریت و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد به طوری که استفاده از هوش مصنوعی در دنیای امروز به حدی گسترش یافته که به جرأت می‌توان گفت زندگی بدون آن با سختی زیادی همراه است.

مدیر مرکز کامپیوتر و فنی مهندسی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان ادامه داد: هوش مصنوعی شاخه‌ای از علوم کامپیوتر است که به ساخت و توسعه سیستم‌های کامپیوتری که می‌توانند وظایفی را انجام دهند مانند یادگیری، تصمیم گیری، تشخیص گفتار، تحلیل متن و استفاده از زبان طبیعی در گفت و گو و ترجمه زبان‌های خارجی و دیگر موارد مشابه، می‌پردازد.

وی با تأکید بر اینکه در پایان بوت کمپ گواهینامه آموزشی صادر می‌شود، عنوان کرد: افرادی که نمره قبولی این دوره را کسب کنند مستقیما به بازار کار معرفی خواهند شد همچنین در خصوص دوره جدید مه در ترم پاییز برگزار می شود علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به وبگاه معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به نشانی www.jdeiut.ir مراجعه نمایند یا با شماره تلفن ۳۳۳۸۷۴۴۹-۰۳۱  و 031-33378525 تماس حاصل فرمایند.

 
 

کلید واژه ها: بوت کمپ هوش مصنوعی معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان


نظر شما :