دورهمی کارکنان و پیشکسوتان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۵۵ کد : ۷۱۴۰۰ عمومی
تعداد بازدید:۹۱
دورهمی صمیمانه کارکنان و پیشکسوتان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در تالار اردیبهشت برگزار شد.
دورهمی کارکنان و پیشکسوتان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، دورهمی صمیمانه کارکنان و پیشکشوتان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه، در تالار اردیبهشت برگزار شد.

ابتدای این برنامه کارکنان و پیشکسوتان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در فضای باز تالار ضمن پذیرایی، ساعاتی را به گپ و گفت صمیمانه پرداختند و در ادامه با حضور در تالار اردیبهشت بخش رسمی برنامه آغاز شد.
مهندس ابوذر پورمدنی رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان طی سخنرانی خود به ارائه گزارش عملکرد یکساله جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و برنامه های آتی این نهاد پرداخت.

وی یکی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته معاونت پشتبانی در سال گذشته را خرید ساختمان ملکی برای ستاد معاونت آموزش و کارآفرینی و مرکز آموزش شماره 2 این نهاد برشمرد.

بخش دیگر این برنامه با پخش کلیپ خاطره بازی و خاطره گویی پیشکسوتان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان لحظات خوشی را برای حاضرین این برنامه ایجاد کرد.

گفتنی است یکی از بخش این جذاب این دورهمی یک روزه، پخش کلیپ با عنوان "گذر زمان" بود که به مقایسه قدیمی ترین تصویر ثبت شده کارکنان و پیشکسوتان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در طول خدمت با تصویر کنونی آنها پرداخته شده بود و در پایان این کلیپ، به غنیمت شمردن لحظات اشاره شد.

همچنین در پایان این مراسم جوایز سه تن از برندگان مسابقه "دلنوشته ای برای امام زمان" که به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و برنده مسابقه بهار طبیعت که توسط روابط عمومی دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی برگزار شده بود اهدا شد.
 


نظر شما :