به همت معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان:

آزمون جذب مدرس زبان انگلیسی برگزار شد

۰۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۸:۳۶ کد : ۷۱۹۶۷ آموزش و کارآفرینی
تعداد بازدید:۳۳
آزمون جذب مدرس زبان انگلیسی به صورت متمرکز در مرکز شماره ۴ (توحید) و با حضور بیش از ۱۰۰ نفر متقاضی تدریس  برگزار شد.
آزمون جذب مدرس زبان انگلیسی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، آزمون جذب مدرس زبان انگلیسی به صورت متمرکز در مرکز شماره 4 (توحید) و با حضور بیش از 100 نفر متقاضی تدریس  برگزار شد.

معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در راستای نیاز روز افزون جامعه در حیطه تدریس زبان انگلیسی، جذب مدرسین توانمند و قوی در این حوزه و با توجه به تعدد مراکز آموزشی این واحد همچنین استقبال فراگیران از کلاس‌های زبان انگلیسی حضوری و آنلاین و به تبع آن تأمین مدرس آموزش دیده و آشنا با شیوه‌ها و منابع تخصصی و نوین آموزشی، مطابق با استانداردهای بین المللی شورای علمی گروه زبان‌های خارجی اقدام به برگزاری آزمون جذب مدرس در کلیه سطوح مقدماتی تا پیشرفته نمود.

در فرآیند جذب مدرس زبان انگلیسی در واحد صنعتی اصفهان، متقاضیان پس از موفقیت در آزمون کتبی به مصاحبه دعوت خواهند شد و منتخبین این مرحله در دو گروه کودکان و بزرگسالان دسته بندی می‌شوند. در نهایت با حضور در دوره آموزشی تربیت مدرس با عنوان T.T.C کودکان و یا بزرگسالان با پشت سر گذاشتن این مراحل از آن‌ها Demo گرفته می‌شود.

شایان ذکر است آزمون جذب مدرس انگلیسی در مرحله اول کتبی و شامل 90 سوال تستی است که ترکیبی از مهارت‌های Gramar ،Vocabulary و Reading است و پذیرفته شدگان نهایی این آزمون در کلیه مراکز جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان به عنوان مدرس مشغول به کار خواهند شد.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند نتایج خود را با مراجعه به آدرس اینترنتی سایت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان www.jdeiut.ir دریافت کنند.


نظر شما :