کسب بیشترین عنوان شایسته تقدیر توسط معاونت فرهنگی واحد صنعتی اصفهان

۱۸ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۰ کد : ۹۳۷۹ فرهنگی
تعداد بازدید:۵۱۱
معاونت فرهنگی واحد صنعتی اصفهان در هشتاد و یکمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی، موفق به کسب بیشترین عنوان شایسته تقدیرشد.
کسب بیشترین عنوان شایسته تقدیر توسط معاونت فرهنگی واحد صنعتی اصفهان

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، معاون فرهنگی واحد گفت: این معاونت در هشتاد و یکمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی که 12 و 13 تیرماه به میزبانی واحد چهارمحال و بختیاری برگزار شد، موفق به کسب بیشترین عنوان شایسته تقدیرشد.

احمد پایداری افزود:  از مجموع 13 عنوان شایسته تقدیر تعیین شده بمنظور ارزیابی معاونت های فرهنگی جهاددانشگاهی سراسر کشور، معاونت فرهنگی واحد صنعتی اصفهان بدلیل دارا نبودن خبرگزاری های ایسنا ، ایکنا و مرکز ایسپا، در 10 عنوان باقی مانده، 5 عنوان شایسته تقدیرکسب نمود .

وی عناوین برتر این معاونت را، شعبه برتر سازمان دانشجویان در راهبری شبکه محیط زیست و فعالیت های اجتماعی، اهتمام به اطلاع رسانی اخبار و برنامه های فرهنگی در سایت معاونت فرهنگی، اجرای شایسته برنامه های هماهنگ در سال 1397، کسب رتبه برتر در میان شعب مرکز گردشگری در حوزه اردوهای دانشجویی، کسب رتبه برتر در میان شعب صندوق قرض الحسنه دانشجویان، عنوان کرد.

پایداری، دلیل اصلی موفقیت در این حوزه ها را وجود نیروهای متعهد ، دلسوز ، مسؤولیت پذیر و معتقد به کار فرهنگی دانست .

وی بیان داشت: معاونت فرهنگی واحد از سال 1393 با جهش قابل توجهی نسبت به سال های گذشته توانسته بخشی از رسالت جهاد دانشگاهی را در دانشگاه انجام دهد و در سال های متمادی 1393 به بعد هر ساله نسبت به سال گذشته موفقیت هایی کسب نموده، بطوری که در سال 1397 این معاونت در دو عنوان شایسته تقدیر شد و در سال جاری به 5 عنوان ارتقا یافت و در میان شعب صندوق های قرض الحسنه دانشجویان ایران، به عنوان برتر دست یافت .

 ایشان اظهار امیدواری کرد که معاونت فرهنگی واحد صنعتی اصفهان با تلاش، کوشش و توکل بر خداوند متعال همچنان بتواند به پیشرفت های خود در زمینه های دیگر نیز دست یابد و جایگاه از دست رفته خود را بتواند دوباره دردانشگاه به دست آورد .

 


نظر شما :